Share this post on:

AjtaKrajta!!! Usmálo se na nás s Amálkou štěstí!

Stali jsme se průzkumníky pro milovanou firmu Pinguin, která nám v rámci sebe-prezentace poskytla na naši cestu k moři stan a karimatku.

Můj starý stan Jurek se totiž nadobro rozložil a zplesnivěl a karimatka Klymit pro změnu nepřežila tour de CostaRica. Kdybych jel na cestu k moři sólo, stanů by bylo dost a vycpal bych si pod hlavou jehličím. Ale tady šlo o blaho ratolesti. A chtěl li sem dosáhnout její spokojenosti v nespokojenosti – musela se dobře každou noc vyspat.

A tak jsem s úctou přijal nabídku na test stanu Aero 2 a nové vývojové karimatky Stream. Nebylo pochyb, že budu nadšený už první noc, neboť tohle byla úplně jiná jízda než jakou jezdím sám – napěchovaný ve všem minimalistickém , uplém, ořezaném a na chuja!! Teď bylo najednou kolem tolik prostoru, že jsme mohli hrát karty ve stanu!! To se mi nestalo deset let….Ostatně, sám se sebou karty nehraju, tak asi proto! Navíc tohle byla verze se dvěma vchody, takže na pivko nebo čurajdu absolutní blaženo , bez probuzení slečínky.

Karimatka byla baječná, to je jasný. Ale já jsem na výroky s nafukovačkama opatrnej, bo z těch co nepřežily dva roky bych mohl vystavět plot. Ale já klukům z Pinguinu věřím. Důvěra je základ společnýho vejletu!

Takže strašně moc děkujeme za záchranu a pohodlí. Dodali jste 51% úspěchu

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček