O mě

56899490_2299498210297184_1918506619189067776_nKadlíček Pavel – 180cm/80kg. Cestovatel, muzikant, cyklotramp, sportovec, blogger, divadelník, glosátor. Tvrdohlavý, citlivý, romantik.

Jako datum narození udává „pozdní socialismus“. Bydliště: Rokytnice u Přerova. Vychován společně se starším bratrem v nadprůměrně dobrosrdečné rodině, což pozitivně formuje jeho další vývoj. Po střední škole pracuje pro České dráhy a Telecom, avšak vrozené geny po jeho matce jej nutí cestovat a objevovat. Na nějaký čas se usazuje v jihozápadní Francii, která natrvalo ovlivňuje jeho život. Po návratu zakládá úspěšnou multižánrovou hudební skupinu D.U.Bmusic a formuje hudebně-divadelní sdružení D.U.Bcompany. S rokem 2000 objevuje krásu cestování v sedle kola.

Do dnešního dne projel několikrát na kole Evropou, Blízkým Východem, Asií, Severní a Jižní Amerikou . Stává se oblíbeným účastníkem cestovatelských přednášek i hostem České televize a Rozhlasu. Je úspěšným závodníkem při maratonech horských kol a jezdcem obtížného závodu Salzkammergut Trophy. Stává se aktivním ambasadorem projektu Kola Dětem, jehož účelem je pořídit dětem ze sociálně slabých rodin jejich první kolo. Jezdí na značce Salsa Fargo. Pracuje jako technik firmy Toom Interier s.r.o. v Přerově. Je ženatý, hrdý otec dcery Amálky. Miluje život.

„..Ahoj. Jmenuji se Pavel Kadlíček. Nikterak nevyčnívám, ani nezapadám. Tam někde v nitru jsem světoběžník, jenž prošel svět snad pětkrát křížem krážem – vždy po zhasnutí lampy na nočním stolku. Pravý světoběžník má mapy v knihovně. Já mám mapy dokonce i na toaletě. Pro všechny případy tam mám i atlas světa. Člověk nikdy neví. Jsem ďáblem posedlý cyklista a náruživý muzikant, což je pro duši světoběžníka přímo třaskavá směs. Takto v sedle kola objevuji svět a v hlavě rodí se mi hudba z potěšení. Mé koníčky se vlastně obohacují navzájem. Nestrádám.“