Share this post on:

Nedalo se to vydržet! Prostě nedalo! Tlačilo mě to do pat, do trenek, do prsou…a chtělo to ven. A tak jsem se sbalil a odjel. Bůh mi potvrdí, že potkal jsem pramálo lidí. A když už jsem někoho potkal, očima jsme se přes roušku pozdravili a šli si po svých. Jel jsem skrzevá vojenský prostor, přes louky a kopce a zakončil jsem svoje hoře u vodní nádrže Kružberk, kde nastlal jsem si pod hlavu listí a drkotal si zuby do zvuku bobřích pil.

Příroda se ještě neprobudila. Tedy ještě ne všude. Proto bylo občas neveselo. Stejně jako je neveselo, když se člověk nemůže omilostnit pivem, kávou, jídlem či pochutinou. Ale tak už to je. Proto, když uviděl sem po cestě zahradní bar s názvem Otevřeno – zmáčknul jsem všech pět brzd  a zalil se pivem a zadusil utopencem. Slast už byla vymyšlena – tak nebádejte dál. Šetřete síly!

 

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

6 Comments

 1. Avatar Pavel Kadlíček

  Jan S.

  Libavsko je boží…obzvláště teď, když člověk prchá někam, kde má být, co nejméně lidu. A kostel v Oldřůvkách je vysoce fotogenický…no prostě jako vždy..foto a popis za 1!

 2. Avatar Pavel Kadlíček

  Pavel Kadlíček

  Honzíku…ty snad pokaždé poznáš, kde courám! Máš v hlavě mapu ve vysokém rozlišení…to se cení!Asi si tě vezmu příště s sebou a nechám mapy doma…”jebatmapy.cz”:-)opatruj se

 3. Avatar Pavel Kadlíček

  Pavel Kadlíček

  Hynáás, jaký GPS body…prostě se řiď instinktem, že v Oseku u splavu mají točený a v Hlubočkách taky. Vše ostatní je čas strávený mezi těmito body….a pošli jakou sis koupil brašnu. Jestli se to dává na jednu stranu řídítek, tak je to síťovka…..to není brašna!

 4. Avatar Pavel Kadlíček

  Hynas VBT

  Na GPS jsem se ptal, bo nemám orientační buňky pro potulku divočinou, tak jsem si myslel, že projedu místa, kde gumy tvého guru kola pooraly zem. Tak nic.
  A brašna to je, žádná sítěnka! A instaluje se na řidítka, heč.

 5. Avatar Pavel Kadlíček

  Hihi..pokud to byla pozvánka, tak beru..ostatně mě by vlastně stačilo se potkat na kole párkrát přes den na kávě a večer na pívu, jelikož to je na rozdíl od kola, opravdu lepší sdílet ve více lidech..hihi..p.s. akorát bych prosil vybrat výlet na jednu až dvě noci a v tuzemsku, protože jsem vyženil “pouze” tolerantní manželku, nikoliv jako ty model ultra ultra tolerantní ženy..hihi..sportu, přírodě, kávě a pivu 3x zdar!

Comments are closed.