Share this post on:

Je to prosté. Když se nalodíte a naladíte na službu Warmshowers, poskytnete tak nepřímo svůj dům jako útočiště všem cyklistům z celého kulatého světa. Já jsem při této službě registrovaný již drahnou dobu a na stránkách téhle Warmshowers komunity nabízím potulným cyklistům službu ve formě ubytování, jídla, opravy kola, stanování a hlavně relaxování před další náročnou etapou. Já osobně téhle služby ve světě nevyužívám a mám za to, že jádrem pudla je u mne stydlivost a neobtěžování druhých. A tak se radějí válím po lese a kručí mi v břiše. moje chyba a chyba výchovy:-)

No a tak jsem měl tu čest koupit pizzu, napustit vanu a pomoci s rekuperací závodních strojů anglické dvojice Jess a Rob, jež jsou právě na cestě kol světa. Nenalil jsem do nich více než dvě piva a přesto jsme byli schopni upovídat se pod černou oblohou. Druhý den jsem je tak mohl vypustit na stezku u Kroměříže a ukázat jim směr. Víc už se ode mne nečekalo. Bylo mi z toho až krapet smutno, ale jejich hodnocení, které mi jako hostiteli přistálo na stránkách služby Warmshowers mne donutilo se začervenat a dmout se pýchou.

Ano, já jsem ztělesněním toho, proč tato služba cyklistům v nouzi vlastně vznikla. Ano, jsem a budu. Díky Robe a Jess….a Good Luck

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

One Comment

Comments are closed.