Share this post on:

..všechno se tak nějak ukončuje ke konci roku. A většina z těch ukončení má navíc přídomek ” tradiční “, čímž chce organizátor ubezpečit potencionální účastníky, že se zmrskají stejně, jako vloni:-)

naše Tradiční Ukončení Cyklosezóny se neslo v duchu ” oč méně lidí, o to více slivovice”. Ale nebyla to až tak pravda. Byl jsem rád, že při mně zůstala alespoň stará garda, složená z Konvy a mého bratroše, neboť zbytek tradičně nemohl, nechtěl, nebo měl sopel.

A tak jsme si udělali v malém složení výlet přes Jesenický hřeben, nechali se ošlehat vichrem, sněhem, pivem a trnkovým odérem. A tak to má být. Ostatně krátké videjo z Dlouhých Strání dokazuje, že počasí nám přálo a chybělo málo a bylo ” na plavky”!

Nebudu toťkaj fabulovat, že jsem nespadl z kola. Ano, upadl jsem. Ale na zem. A přes řídítka. Takovýhle pád bývá oceněn známkou 10.

Sezóna je tímto ukončená, ale neznamená to, že kolo musí nutně do skříně…to ne!!

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

One Comment

  1. Avatar Pavel Kadlíček

    Traser Vortex

    Chichi, na Dlouhé stráně na kolečku když je skoro sníh, chichi to mne pobavilo, i to video. Já to tam ani snad jiné neznám. Jo, může být v nádrži méně vody, to jo.

Comments are closed.