Share this post on:

Velice se všem omlouvám že jsem včera nenapsala příběh kvůli tomu že jsme dojeli k tetě Evičce no to je jedno k tomu se dostaneme později, tak se všem ještě jednou Omlouvám???.

Nechápu proč lidi nechávají kozy ovce nebo co to jsou za zvířata nechat běhat po stezce pro kola, potom všude okolo jsou pak jenom bobky a chcanky od nich a totálně ale opravdu totálně to tam smrdí jak nějaká super maximální popelnice takže úplně super takže to jsem vůbec nepochopila a taky nemam blatniky a mela sem bobky i na tricku?.

A ještě k tomu jsem nepochopila proč jsou Francouzi promiňte ale tak blbý že už dvě věci jsme nezaplatili v obchodě První byla pumpa na kolo a druhý byl nanuk nějakej pomerančovej kterej pán zapomněl započítat ale jako dobrý že to nezapočítal???

A další věc že prostě V MacDonnaldovi neexistuje shake?? prostě tam něco mají jenom já nevím co to je ale to není jak shake, to je prostě úplně něco jinýho je to možná lepší než shake ale HALOO?!!!

A teďka budu něco doporučovat a to je cyklostezka ve Francii ????nejkrásnější ale opravdu nejkrásnější cyklostezka která kdy existuje protože prostě po levé a pravé straně jsou prostě stromy je tam les je to hezká cyklostezka takže úplně super a k tomu je to bývala nějaká kolejnice nebo železnice vlastně nevím jak se to jmenuje a omlouvám se za to že nevím jak se některé věci jmenujou ale prostě jsem dítě??.

A k tomu doporučím že tam existujou dvě taky nejkrásnější jezera a uvidíte to na fotkách a jsou opravdu ale opravdu mega krásné?‍♀️?‍♂️?.

A po dlouhé cestě jsme dojeli k tetě Evičce kde jsi teďka užíváme jídlo pití vanu můžeme si oprat prádlo všechno a je to úplně ale opravdu úplně mega mega mega dobrý ale hlavně jsem se hrozně těšila na jeji mopsíky kteří jsou taky hrozně moc milý a hodní sice už jsou starší ale prostě jsou to takový zlatíčka jsou opravdu hrozně hodní❤️❤️❤️.

A pro vaši informaci nebude 5. den protože to zůstáváme tady u tety a tady tak relaxujeme a třeba tak teďka si už tipuju že se mi dodělala pizza takže se mějte užívejte si prázdniny a bude zase 6. den na který se někteří hodně z vás těšíte za to jsem moc ráda a všem bych chtěla poděkovat za to co píšete do komentářů a jak to lajkuje te to a prostě takhle takže ještě jednou moc děkuji❤️?.

ÁÁÁÁ AMI❤️?

Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

Leave a Comment

Your email address will not be published.