Share this post on:

Velice se všem omlouvám že jsem včera nenapsala příběh kvůli tomu že jsme dojeli k tetě Evičce no to je jedno k tomu se dostaneme později, tak se všem ještě jednou Omlouvám🙏😔🥺.

Nechápu proč lidi nechávají kozy ovce nebo co to jsou za zvířata nechat běhat po stezce pro kola, potom všude okolo jsou pak jenom bobky a chcanky od nich a totálně ale opravdu totálně to tam smrdí jak nějaká super maximální popelnice takže úplně super takže to jsem vůbec nepochopila a taky nemam blatniky a mela sem bobky i na tricku🤮.

A ještě k tomu jsem nepochopila proč jsou Francouzi promiňte ale tak blbý že už dvě věci jsme nezaplatili v obchodě První byla pumpa na kolo a druhý byl nanuk nějakej pomerančovej kterej pán zapomněl započítat ale jako dobrý že to nezapočítal🍦🍦🍦

A další věc že prostě V MacDonnaldovi neexistuje shake😱😱 prostě tam něco mají jenom já nevím co to je ale to není jak shake, to je prostě úplně něco jinýho je to možná lepší než shake ale HALOO?!!!

A teďka budu něco doporučovat a to je cyklostezka ve Francii 🚴🏽🚴🏽nejkrásnější ale opravdu nejkrásnější cyklostezka která kdy existuje protože prostě po levé a pravé straně jsou prostě stromy je tam les je to hezká cyklostezka takže úplně super a k tomu je to bývala nějaká kolejnice nebo železnice vlastně nevím jak se to jmenuje a omlouvám se za to že nevím jak se některé věci jmenujou ale prostě jsem dítě😂👍.

A k tomu doporučím že tam existujou dvě taky nejkrásnější jezera a uvidíte to na fotkách a jsou opravdu ale opravdu mega krásné🏊‍♀️🏊‍♂️🤿.

A po dlouhé cestě jsme dojeli k tetě Evičce kde jsi teďka užíváme jídlo pití vanu můžeme si oprat prádlo všechno a je to úplně ale opravdu úplně mega mega mega dobrý ale hlavně jsem se hrozně těšila na jeji mopsíky kteří jsou taky hrozně moc milý a hodní sice už jsou starší ale prostě jsou to takový zlatíčka jsou opravdu hrozně hodní❤️❤️❤️.

A pro vaši informaci nebude 5. den protože to zůstáváme tady u tety a tady tak relaxujeme a třeba tak teďka si už tipuju že se mi dodělala pizza takže se mějte užívejte si prázdniny a bude zase 6. den na který se někteří hodně z vás těšíte za to jsem moc ráda a všem bych chtěla poděkovat za to co píšete do komentářů a jak to lajkuje te to a prostě takhle takže ještě jednou moc děkuji❤️🙏.

ÁÁÁÁ AMI❤️🦋

Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

Leave a Comment

Your email address will not be published.