Share this post on:

Když jsem se ráno brobudila hnedka mi bylo jasny ze mekké madračky, jídlo a pití… už nebude jako dřiv🥺,proto jsme odjezd od tety Evičky odkladali a odkaladali ale i tak jsme museli vyjet. Samozdřejmě že nikdy neexistuje jednoducha etapa dneska nás totiž čekala hodne tezka jizda🤭. Jelikož dneska jsme obížděli nejaky obrovsky město Lion 🤩🤩🤩.

Kvůli tomu jsme museli jet po cestě kde jezdili auta jedno za druhym a tatinek z toho byl na nervy😅🥺🙃.

Našli jsme stín u nejakeho kostela! Pred nama jezdil vlak a vlevo auta a k tomu nad nama litali letadla😅 tak ze super odpocinek😜🤭😅.

Byla Neděle tak že všechno bylo zavřené🥺. Uplne všechno!!😱nechapu!!🤮Konečně sme ve starym mestě Viene ale tata rika že to neni Videň 🦋a pak 8km do kempu🤩!!! Mela jsem za odměnu zmrzlinu a tatinek si dal alkohol

( Pastiz).Fuj🤮Jsme konečně na stezce u řeky jako předtím. Všude okolo jsou vinice a pole a tatínek krade hrušky ze stromu. Dojeli jsme do kempu, je tu i bazén který se má prejže zamykat ve 20:00 ale já s tatou jsme tam byli az do 20:45.

Pujcila jsem si od tety lak na nehty a samozřejmě jsme ho musela vyskoušet. Táta vzal lak a začal mne lakovat jako blázen, nechty nevypadají tak skvostně jako lak na kůži podel nehtů😅.jo a mam novy sandaly!🙏🙏🐶

Po dlouhem utrpení jsem šla spát.

Vaše

ÁÁÁÁ A M I🦋♥️🫠

Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

Leave a Comment

Your email address will not be published.