Share this post on:

Když jsem se ráno brobudila hnedka mi bylo jasny ze mekké madračky, jídlo a pití… už nebude jako dřiv?,proto jsme odjezd od tety Evičky odkladali a odkaladali ale i tak jsme museli vyjet. Samozdřejmě že nikdy neexistuje jednoducha etapa dneska nás totiž čekala hodne tezka jizda?. Jelikož dneska jsme obížděli nejaky obrovsky město Lion ???.

Kvůli tomu jsme museli jet po cestě kde jezdili auta jedno za druhym a tatinek z toho byl na nervy???.

Našli jsme stín u nejakeho kostela! Pred nama jezdil vlak a vlevo auta a k tomu nad nama litali letadla? tak ze super odpocinek???.

Byla Neděle tak že všechno bylo zavřené?. Uplne všechno!!?nechapu!!?Konečně sme ve starym mestě Viene ale tata rika že to neni Videň ?a pak 8km do kempu?!!! Mela jsem za odměnu zmrzlinu a tatinek si dal alkohol

( Pastiz).Fuj?Jsme konečně na stezce u řeky jako předtím. Všude okolo jsou vinice a pole a tatínek krade hrušky ze stromu. Dojeli jsme do kempu, je tu i bazén který se má prejže zamykat ve 20:00 ale já s tatou jsme tam byli az do 20:45.

Pujcila jsem si od tety lak na nehty a samozřejmě jsme ho musela vyskoušet. Táta vzal lak a začal mne lakovat jako blázen, nechty nevypadají tak skvostně jako lak na kůži podel nehtů?.jo a mam novy sandaly!???

Po dlouhem utrpení jsem šla spát.

Vaše

ÁÁÁÁ A M I?♥️?

Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

Leave a Comment

Your email address will not be published.