Share this post on:

Kdeže jsou ty doby ..
.. , kdy jste čundrovali na dece v lese, požírali lečo z plechu a jako světlo při nočním kakání posloužil měsíc. Pravěk a hniloba !! Nevidím v tom krapet romantiky !!
Dnes jste bez elektriky v loji. Moje “elektro příslušenství” zabírá více místa než žrádlo. Ale ta radost, udělat si před vysátým stanem muffiny, a zahrát si Dooma na compu – než se dovaří espresso. Abych si takhle mohl na cestách užívat jako to prase – nainstaloval jsem do předního kola díky firmě AZUB recumbents dynamo SON, společně s USB převodníkem E-Werk . Jde v podstatě o malé Jaslovské Bohunice a Temelín dohromady. Když šlapete “tak to dělá pród” a když stojíte “tak to nedělá pród” – to pro ty blbší. Zázrak !! Musíte to hlavně dobře připájet…, což je vlastně poprvé, co použil jsem na kolo duo pájka a cín – místo tradičního dua olej a kladivo. Jó, doba se mění..
A tak si můžu dobíjet a dobíjet, od nevidím do nevidím, co chci a kde chci. Jo, kdybych vám dlouho neodepisoval na nějakou zprávu – měl sem asi vybitej mobil a musel sem ho ” jet dobít “..Howgh

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

3 Comments

 1. Avatar Pavel Kadlíček

  Jura Kopčil

  Vysavač, topinkovač, a mixér 🙂 Takže když se správně otočí fáze ve vysavači, rázem máme dokonalou žabu na nafukování karimatky a nebo rozfoukávání ohně-kdo by si dřel plíci. Navíc tvoje dlouhé lokny musí být po dlouhých cestých slehlé a potřebují sem tam vyfoukat, když na to vítr nestačí nebo jedeš dlouho do kopce a nejedeš až tak rychle jako z kopce. Ten topinkovač člověk ocení na zmrzlé ruce a pří dlouhodobém sraní placaté techniky jako je mobil, navigačka nebo solární nabíječka. Lehkým ohřátím skončí veškerý stres. No a ten mixér si vozíš kdyby Tě náhodou začal bolet zub, protože každej ví, že zoubková víla na lidi sere, a takovej provázek na mixéru vyřeší jak vyviklaný zub, tak v případě nasazení správného nástroje do mixéru si člověk s trochou dobré vůle může v lese vyvrtat i zub. Popřípadě když seš lakota(jako že nejsi Pájo) tak si mužeš provrtat koleno. A ted se zeptám a možná hloupě, ty si tohle opravdu vozíš sebou ? 😀

 2. Avatar Pavel Kadlíček

  Pavel Kadlíček

  Jurášku, fakt si mě pobavil a taky si to přesně trefil. Ono se ty věci pronesou – případně provezou. je to dřina nad dřinu to všechno tahat. Ale má to prostě nesporný výhody. A to tam ještě chybí kulma. Vyrazit na cesty bez kulmy se už dneska nedá!

 3. Avatar Pavel Kadlíček

  Jura Kopčil

  Ja když jdu lítat tak si beru zase žehličku na vlasy, moje tří-milimetrové kadeře jsou tím fičákem pak dycky rozfoukané a ta žehlička to prostě dá du kupy. Takže Ti Pajo ve všem naprosto rozumím.

Comments are closed.