Share this post on:

 Ukecali mě! Prostě a jednoduše mě ukecali! A chtěli, abych nemluvil o jedné cestě, ale v souhrnu o všech! Čili něco jako Vzpomínková Retrospektiva, nebo Veselé historky z natáčení. A já jim tuhle nabídku sežral i s navijákem….a teď fakt & fakt nevím, co s tím. Tak tedy do boje!!

Měl to být původně jen jeden krátký výlet na kole. Ale ten výlet trvá s přestávkami již dvacet let. Cestovatel, dobrodruh, cyklotramp a muzikant Pavel Kadlíček vás v ojedinělém povídání provede svými zážitky z cest na kole po různých kontinentech.

Dozvíte se například, jak moc tahle touha bolí. Jak velký mívá hlad. Jak vnímá samotu. Jak moc se o sebe bojí a jestli je možné mít milostný vztah se svým jízdním kolem. Navíc pohovoří o tom, jak do svého neproniknutelného cyklosvěta dovolil vstoupit dceři Amálce. Je docela možné, že vás tahle přednáška přinutí sednout na kolo a zamávat rodině. Vždyť svět je tak magické místo – tak proč jej neprozkoumat?!

Beseda se uskuteční ve středu 10. května 2023 od 17.00 hodin v sále Ministerstva zemědělství ČR v Přerově, Wurmova 2.

Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Výtěžek z přednášky bude použit k podpoře projektu Kola Dětem za účelem pořízení jízdních kol dětem ze sociálně slabých rodin.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček