Share this post on:

..že rok se s rokem sešel. Ale my víme, že je to blbost, protože rok se s rokem potkat nemůže. Rok je totiž jen jeden a je to chlap. To je jasný. Neříká se ” to rok, nebo ta rok”. Takže to nadepíšeme “Přišel Zase Rok” a my budeme opět chovat Jezulátko na přerovském Pivováru. Původně se tato veselice měla jmenovat poeticky “Nežerte Kapry”, načež jsme chtěli přímo na koncertě založit Ligu Na Ochranu Kaprů a lidem v průběhu rozdávat odstrašující obrázky ohlodaných kostí a useknutých kapřích hlav. Náš baskytarista KvakoBill, jakožto vášnivý milovník ryb, dokonce natočil krátké promo video, které poukazuje na páření se kapří populace za zpěvu Justina Biebera v písni Baby. Jeden z kaprů ve videu dokonce znatelně zatíná pěst. To jen dokazuje, že kapři jsou inteligencí na úrovni kočky, ptakopyska či mojí spolužačky Blanky.
Kvůli malým dětem a našemu zvukaři Goofymu, který kapry prokazatelně žere, jsme ale od názvu “Nežerte Kapry” ustoupili a vrátili se do středověku s komornějším názvem “Vánoční Koncert”. Ježíška si na koncertě tradičně pochovat můžete, stejně jako zmastit se na baru a padat poté kapele do nástrojů. Vše tedy při starém !!
Jako hosta jsme přizvali ViLi Hearta, což je kouzelný písničkář a radostná duše ze země, kde se rok s rokem potkat může. On vám navodí atmosféru a vy si ho pak na baru můžete půjčovat.

Takže? Neskutečně se na vás těšíme!!!


vánoce 2017 _4_A3 (1)

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček