Share this post on:

..tedy, možná jsou to silné příběhy jen pro někoho. Ale třeba já se na nich vezu. Například tyhle tři fotky skoro nedávají smysl a přesto jsou zapojeny do řetězce. Na dvou je Petr Basel alias Baza, a na třetím obrázku je dětskou rukou nakreslené to největší přání pod stromeček. Přání šestiletého kluka jménem Daniel. Zatímco je Baza báječným kameramanem a šéfem produkční firmy v kanadském Whistleru, malý Dan prožívá dost kudrnaté dětství kdesi v Kotěhůlkách a o věcech jako je kolo, si nechává zdát. Je rád, že je rád. Stejně jako jeho máma a jeho další dva sourozenci.

Dan byl vybrán do projektu Kola Dětem a Baza se v kanadských horách poblíž Pacifiku pral s myšlenkou, kterak udělat dobrý skutek. Oba dělilo na deset tisíc kilometrů .

S Bazou jsme přátelé a patří do úzkého D.U.B bratrstva. Tudíž mu informace o projektu Kola Dětem nemohla uniknout.

A tady se řetěz napojil. Baza prostě Danielovi to kolo na dálku koupil. Kdo Bazu zná, se tomu vlastně ani nediví.

A tak ti Bazo slibuju, že až budu v sobotu předávat pěti dětem nová kola, vezmu si sebou i atlas světa a ukážu Danielovi, kde leží Whistler. Vyfotím ti ten dětskej úsměv a budu sobě, tobě a hlavně jemu přát, aby to “tvé” kolo odstartovalo šťastnější životní trasu v životě toho kluka. Třeba budeš zrovna ty točit za nějakých deset let jeho vítězný dojezd do cíle Světového poháru. Snít se musí!

Díky kamaráde

A zde si prosím v opojení prohlédněte Bazovu práci. A při zavěrečných titulcích prosím v klidu povstaňte a zatleskejte.

Jsem na tebe hrdý. Jsem

Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

One Comment

Comments are closed.