Share this post on:

..dle názoru publika jsem se letos pohyboval s návrhy PF na vkusné hraně. Ať už šlo o kapelové PF s tématem Hannibala Lectera, nebo mé osobní s kostrou. Ale to jsou jen široširé spektakulární kecy, protože v těchto případech vůbec nešlo jen o výsledek, ale i o odvahu nabalit kostru do auta a za pomocí vlasců a manželky ji instalovat na kopci nad rodnou vískou!

Opravdu, ale opravdu jsem si dokázal představit, kterak tohle instalační divadlo s kostrou sleduje kdejaký myslivec z posedu a říká si “bože, co to tam ten debil dělá”?? Zdání klame a netrpím nekrofilií – tedy prozatím. Ale povedlo se a já tímto děkuji své ženě, že byla ochotná hejbnout kostrou.

Milým představením v téhle kauze pak byl pokus, přeložit některé z nabízených vět pod PF do angličtiny za účelem prezentace výsledku na oficiálním mezinárodním webu fans Salsa Fargo. Rodilý australan i angličan si nedokázali poradit s překladem vět jako: ..po smrti vás nebude bolet prdel, láska až za hrob, jízda k smrti výživná…atd.  Varovali mne, že americká palice tenhle fór nepochopí a bude jim vše připadat morbidní…A tak se nakonec i stalo. PF s kostrou prostě v Americe propadlo a stalo se jářku nechutným….Jediný, kdo se tomu zasmál byl Polák a Ital…Ufff, tolik práce to dalo:-)

Tak teda pěknej rok přeju

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

Leave a Comment

Your email address will not be published.