Share this post on:

Můj pes Fargo se snažil infiltrovat mezi věci ku sbalení, ale byl odhalen, políben a vyhozen. Předpověď počasí slibovala vyklopení nebeské vany a média ujišťovala, že bude záhodno vybrat a zvolit vhodný plavecký styl k zdolání povodní.

Praha mi předhodila ke kávě milovanou ségru Anďu Radovou, alias Kola Dětem guvernérku, která si chvíli pohrávala s myšlenkou, vrhnout se taktéž do dobrodružství, ale po šesti vteřinách mi kolo vrátila a šla zpátky do práce. Prostě PRAHA!:-)

Vyrazil jsem z Železné Rudy míříce na hřebenovku, no strážci parku mi bleskurychle překazili radost s informací, že hřeben je do července zavřený turistům, z důvodu sexuálního harašení chráněného tetřeva. Informace mi byla sdělena ve chvíli, kdy jsem zjistil, že sem po cestě ztratil své kultovní modré brýle a že jsem tedy dvojnásob v loji a dvojnásob nasrán.

Využil jsem tedy šumavské klasiky přes Prášily, Srní k Modravě a zavrtěl se do spacáku u řeky Vydra. Nedaleký kemp mne ale ze spacáku opět vyvláčel, neb kde je kemp – tam je pivo. A kde je pivo – tam se dá zapomenout na hořkost dne.

Takže paní, prosím čtyři piva najednou…

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček