Share this post on:
  ..Já jo. Mám tři sousedy, ze tří stran. A znám je všechny.

   No jó, ale já bydlím na dědině a to je jiná. Tady jsme sousedi všichni. A navíc jsme všichni bratří a sestry, Tedy dost možná. Vlastně doufám, že s některýma bratr ani sestra nejsem. Ale to jsem odbočil{#emotions_dlg.25}

V roce 1999 kohosi v Paříži napadlo, že posledního května by se měli sousedé všech ras trošku podružit a poveselit se. Inu Paříž, řeknete si. Ale dnes už se Svátek Sousedů slaví ve čtyřstech městech po Evropě. Dobrý, ne?

A jelikož je Přerov město evropského vyznání, chtějí se sousedé seznamovat i tady. A to je nadmíru fajn, neboť poté třeba zcela zaniknou hrdé a typické panelákové nářky typu:“Kurva, kdo tu vrtá v sedm ráno”, nebo ” Nenechávejte ten bordel na chodbě” a budou vyměněny za zvukomalebné “ pane Karfiol, již jste dlouho nevrtal,…nechcete si švihnout do zdi alespoň malou dirku? Co?…jsme přeci sousedé…”

Nuže, chcete-li poznat své sousedy, chcete-li se zapojit do fajn věci a podpořit tak aktivitu bezvadných lidí, kteří touží po barevnějším Přerově, stavte se tuto sobotu mezi 9-16 na Wilsonovu ulici v Přerově. Můžete poslouchat hudbu, posedět, pokecat, pojíst, nechat se vyfotit či nechat se dojmout.

Tak jako tak, D.U.B music akci podpoří narychlo svolaným akustickým koncertem v rozmezí 10 – 11.30

Více info: https://www.facebook.com/events/129977884076352/

Halelujah{#emotions_dlg.48}IMG_0314

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček