Share this post on:

Pro více informací klikněte zde

ahoj,
tady Ami.
,,hurááááááá” jsme konečně doma se zviřatama as mamkou!!!!!❤️?
Sice mě těch 850km na kole nezabilo ale znovu už bych to nejela. Jedině kdyby taťka uplácal lopatou ty kopce a vezl stroj na ledovou tříšť?
A kdyby někdo nevěděl tak jsem jeli na kole ze Švýcarska do Francie k moři.?‍♂️?‍♂️????
A tak bych to zhrnula na to nejlepší a nejhorší ?.
Nejlepší věci na cestě- nejlíp bylo rozhodně v teplých peřinách s mnoha jídlem tak že jednoznačně u tety Evičky ve Francii , k tomu ?nezapomenu na lakování nechtů od taťky protože jak otřesně to vypadalo to snad nechce ani nikdo vidět, no a že jsem fakt přez den měla nejmíň 10 ledových tříští no to zas někdo nepotřebuje vědět(třeba mamka). A taky že mi teta Evička udělala dort a tričko s hobby horse zato že sem to ujela.???
Nejhorší věci na cestě ?– jednoznačně vedro!ve dne iv noci! ?A k tomu ty vosy a mouchy to byl fakt děs běs. A některé tátovo jídlo. ?Ataky že sem spadla a myslela jsem že sem už umřela ✝️a všude byli lidi a tata křičel To je dobrý ale nevěděl že to je dobrý.
Tak že kdyby taťka měla nejakou cestovku tak bych mu dala 11 hvězdiček z 10 a to jenom kvůli těm ledovým tříštím který mi kupoval a že mi tlačil vždycky kolo do kopce , no a že pořídil tak suprovej ❤️stan kterej je fakt božskej – ten doporučuji taky a radim všem jet s tatou na kole aspoň na zmrzlinu do Brodku protože on u toho dělá srandu??
Moc bych vám, kteří jste lajkovali fotky a četli si článek každý den, tak vám patří obrovské dííík, i to jak jste mě podporovali tak mi to jelo rychleji a rychleji než tatovi, což nikdo nepodporoval, tak že ještě jednou moc dííík.❤️❤️❤️
A to díík patří i mamce která se o mě sice bála jako čert ale věděla že táta se o mě vždycky postarám proto že se bál mamky??
Tak že snad další rok budu psát zase to ty blogy na nějaké užasné cestě co taťka vymysli.?‍♂️?‍♂️?
Tak si používejte prázdniny a AHOJ AMI.❤️

 

Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček

Leave a Comment

Your email address will not be published.