Share this post on:

..mít za kamaráda Trasera se vyplatí. Je totiž inženýr. A když je někdo inženýr a chytrej navíc, tak kromě toho, že mu slezou vlasy jako jarní sníh, tečou mu vzorce a moudra i ušima. Traser, jakožto jeden z guru mého milovaného Vortex bike teamu, mi tedy jako správný kamarád a inženýr radí na cestách, případně je to člověk na telefonu – když už jsem na cestě v loji.
No a jelikož nechci být v loji a Traser nechce, abych jej rušil ubrečeným telefonem – rozhodli jsme se pro spolupráci v oblasti mého elektrocentra pro cestu. A bylo to panečku pozoruhodné. Traser měl za úkol zajistit, abych měl co nejmenší ztráty při nabíjení z dynama SON a sehnat co nejlepší powerbanku, kabely a příslušenství. Jistotou mu bylo, že pokud nedotáhne věc do zdárného konce, budu o něm mluvit špatně na koncertech, po koncertech a vlastně pořád:-)
A tak přijel Traser až ze Zlína -neboli Údolí Tupých Hlav – a nechal si na stůl vyskládat veškeré elektro, co měl jsem v plánu zapojit do procesu KyrgyzBike 2019. A poté počal měřit měřákem, kroutit, ohýbat, točit, zapisovat a dumat.
Po dvou týdnech přisedl k mému stolu, objednal si kofolu, já požíral hovězí na houbách….a Traser vytáhnul z tašky věci, které mají zaručit moji elektro-bezchybnost. S radostí a těžkostí zároveň se mi podotýká, že všechny ty věci mi Traser věnoval jako dárek. Chápu, že se tím jistil, abych v případě nezdaru držel klapačku. Ale já to cítím tak, že je to fakt kámoš a já budu navěky dlužníkem. Díky

A Traserův výběr tedy zní:
Powerbanka Anker Powercore 20100mAh
záložní EasyAcc 10000mAh
nabijení Anker
kabely Axagon
baterie Fujitsu

Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček