Jamie

Jmenuje se Jamie. Sportovec a tvrďák od pravěku. Ne nadarmo si nechává říkat Jamienátor?

A to kolo si strašně přál.

Dali jsme si sraz na magickém místě Sv.Kopečku. Jamie poděkoval, podal mi ruku, předal mi vlastnoručně pečenou buchtu a mrkl na mne, jakožto odpověď na moji blbou otázku “jestli to zvládne“?, Do vteřiny totiž měl kolo pod kontrolou stejně, jako kdysi Old Shatterhand svoji Hatatitlu?‍♂️
Tak ať se ti daří kámo. A nezapomeň, že brzdy tě zbytečně brzdí✌️✌️
Ať už tě potká v životě jen a jen radost❤️ Ve světě je jí totiž pořád ještě na rozdávání?‍♂️?‍♂️?‍♂️❤️ A Kola Dětem jsou tomu důkazem.

Děkuji od srdcem všem, kdož věříte a pomáháte✌️


Nová kolekce triček na objednávku...

..máš zájem? Napiš si..

IMG_1176_postcard


Svět naruby...

Svět vzhůru nohama:-(,   …člověk aby pohledal vnitřní sílu na práci pro Kola Dětem🙂

…je na čase koupit letenky do Pekingu🙂

https://zpravy.idnes.cz/cina-bikesharing-kola

A worker rides a shared bicycle past piled-up shared bikes at a vacant lot in Xiamen, Fujian province, China December 13, 2017. Picture taken December 13, 2017. REUTERS/Stringer  ATTENTION EDITORS - THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. CHINA OUT.     TPX IMAGES OF THE DAY - RC16B19B1FA0


Šarbat Gula

Bylo zhola nemožné, odehrát koncert v havířovském Jazz Clubu a nepodívat se alespoň jednou, do uhrančivých očí dívky z plakátu. Do očí afghánské dívky jménem Šarbat Gula.

Když ji v roce 1984 vyfotil jako dvanáctiletou fotograf magazínu National Geographic – Steve McCurry v uprchlickém táboře Nasir Baghu, nemohl tušit, že zachytil ty nejmagičtější oči na planetě. Ne nadarmo, se této fotografii přezdívá ” Afghánská Mona Lisa”.

Sám McCurry v roce 2002 sestavil tým, který měl jediný cíl. Najít dívku z fotografie. Po mnoha marných pokusech nakonec Šarbat Gulu našli v odlehlé části Afghánistánu, kde za pomoci biometrické rovnice porovnávající oční rohovku naprosto přesně určili, že mají správnou ženu. Ženu, která nikdy netušila, že se její portrét stal ikonou fotografie a touhou každého reportážního fotografa.

Ty oči,…..bože ty oči….Bůh umí čarovat!


Dokonalé video:-)

Zajímavé video, které vás určitě donutí popřemýšlet nad současnou generací mladých lidí a vcítit se do jejich pohledů na současný svět.

Problémy dnešní generace