O mě

Kadlíček Pavel – 180cm/80kg. Cestovatel, muzikant, cyklotramp, sportovec, blogger, divadelník, glosátor. Tvrdohlavý, citlivý, romantik.

Jako datum narození udává „pozdní socialismus“. Bydliště: Rokytnice u Přerova. Vychován společně se starším bratrem v nadprůměrně dobrosrdečné rodině, což pozitivně formuje jeho další vývoj. Po střední škole pracuje pro České dráhy a Telecom, avšak vrozené geny po jeho matce jej nutí cestovat a objevovat. Na nějaký čas se usazuje v jihozápadní Francii, která natrvalo ovlivňuje jeho život. Po návratu zakládá úspěšnou multižánrovou hudební skupinu D.U.Bmusic a formuje hudebně-divadelní sdružení D.U.Bcompany. S rokem 2000 objevuje krásu cestování v sedle kola.

Do dnešního dne projel několikrát na kole Evropou, Blízkým Východem, Severní a Jižní Amerikou . Stává se oblíbeným účastníkem cestovatelských přednášek i hostem České televize. Je úspěšným závodníkem při maratonech horských kol a jezdcem obtížného závodu Salzkammergut Trophy. Jezdí na značce Salsa Fargo. Pracuje jako technik firmy Toom interier s.r.o. v Přerově. Je ženatý, hrdý otec dcery Amálky. Miluje život.

„..Ahoj. Jmenuji se Pavel Kadlíček. Nikterak nevyčnívám, ani nezapadám. Tam někde v nitru jsem světoběžník, jenž prošel svět snad pětkrát křížem krážem – vždy po zhasnutí lampy na nočním stolku. Pravý světoběžník má mapy v knihovně. Já mám mapy dokonce i na toaletě. Pro všechny případy tam mám i atlas světa. Člověk nikdy neví. Jsem ďáblem posedlý cyklista a náruživý muzikant, což je pro duši světoběžníka přímo třaskavá směs. Takto v sedle kola objevuji svět a v hlavě rodí se mi hudba z potěšení. Mé koníčky se vlastně obohacují navzájem. Nestrádám.“