Share this post on:

 …Když už chcete někam vypadnout a jste přitom ve svazku ( to jako, že s někým jste…s protějškem jako myslím,…prostě jako že když sedíte u stolu a valíte do sebe třeba klobásu – tak někdo sedí proti vám a kecá vám do toho…. – toho samýho pak většinou najdete i ve své posteli… – tak to je onen zmíněný PROTĚJŠEK ).
No, takže když jste ve svazku, ale zdrhnout potřebujete sólo – no tak to musíte hodně dlouho před tím vašim zmiznutím sekat latinu. Já teda osobně vůbec nevím, proč se tomu říká “sekat latinu “, protože mi nejde do hlavy, jak může třeba deset deka latiny vypadat. Ale to není důležité. Důležité je to, že se chováte nějaký čas kladně, uklízíte po sobě,…i ty zuby dvakrát denně, domácí práce máte za jedna,, neprotíká už záchod po vašem zásahu…a tak.
Ti co jdou ve svazku a mají protějšek déle než 7 let, ví úplně přesně, o čem mluvím. Prostě jsou to taky chudáci:-):-) Nééééé 🙂 Srandáááá:-) Uff..!!
No a já mám tak obdivuhodný protějšek, že nejenže nemoralizuje,..ale ona dokonce pomáhá i s přípravou. Pajina je vlastně ten nejvíc nejlepší produkční každé cesty. A když ji navíc poprosím o výpomoc s výrobou nosného systému pro spacák, karimatku a dalekohled – sama vše navrhne, nachystá, ušije a jde dělat večeři.
Tohle už není jenom protějšek. Ona je prostě zrcadlo. Ona je já !!! Já vlastně sedím proti sobě u stolu když jím klobásu….Bože !!! Já spím sám se sebou !!!?
Lásko moc děkuju…

Share this post on:
Avatar Pavel Kadlíček

Author: Pavel Kadlíček