Lumix DMC – LX3 + Olympus Stylus TG 4

..aneb, fotoaparát je oko vaší duše. K focení buď vztah máte, nebo nemáte. Není nic mezi. A pokud vztah máte a couráte po světě, trpíte neskonalou touhou zachytit všechnu tu krásu a okamžiky nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

  No, a když se narodíte jako foťák, máte taky neskonalou touhu. A to, neskončit jako foťák přiblblého cyklomaniaka. Protože je vám jasné, že místo aby jste se váleli v pouzdře, budete naopak viset na karabinách, skobách, nad vodou, v písku, pomazaní od paštiky, počůraní od psa i od blba majitele.

  Lumix dmc – lx3 je již druhý v pořadí a absolutně bezkonkurenční. Kterým jiným foťákem totiž můžete zatloukat kolíky od stanu. Co ??

  Olympus Stylus TG4 čili Novinka v mém batohu!! Vlajková loď outdoorových foťáků. Vodotěsný, prachuvzdorný, nerozbitný, nezámrzný, horkuvzdorný, blbuvzdorný..atd. Kdyby chtěl režisér kultovního filmu, aby Terminátor vypadal jako foťák – pravděpodobně by měl ksicht tohoto Olympusu.

  Konečně foťák, který můžete zapomenout v troubě, ledničce, v míchačce, zapomenutý v plavkách či ve střevech krávy…a on vás přesto odmění fotečkó:-)