Dynamo SON + nabíječka USB E Werk “ Busch a Muller“

Kdeže jsou ty doby ..
.. , kdy jste čundrovali na dece v lese, požírali lečo z plechu a jako světlo při nočním kakání posloužil měsíc. Pravěk a hniloba !! Nevidím v tom krapet romantiky !!
Dnes jste bez elektriky v loji. Moje „elektro příslušenství“ zabírá více místa než žrádlo. Ale ta radost, udělat si před vysátým stanem muffiny, a zahrát si Dooma na compu – než se dovaří espresso. Abych si takhle mohl na cestách užívat jako to prase – nainstaloval jsem do předního kola díky firmě AZUB recumbents dynamo SON, společně s USB převodníkem E-Werk . Jde v podstatě o malé Jaslovské Bohunice a Temelín dohromady. Když šlapete „tak to dělá pród“ a když stojíte „tak to nedělá pród“ – to pro ty blbší. Zázrak !! Musíte to hlavně dobře připájet…, což je vlastně poprvé, co použil jsem na kolo duo pájka a cín – místo tradičního dua olej a kladivo. Jó, doba se mění..
A tak si můžu dobíjet a dobíjet, od nevidím do nevidím, co chci a kde chci. Jo, kdybych vám dlouho neodepisoval na nějakou zprávu – měl sem asi vybitej mobil a musel sem ho “ jet dobít „..Howgh

3 thoughts on “Dynamo SON + nabíječka USB E Werk “ Busch a Muller“

  1. Vysavač, topinkovač, a mixér :-) Takže když se správně otočí fáze ve vysavači, rázem máme dokonalou žabu na nafukování karimatky a nebo rozfoukávání ohně-kdo by si dřel plíci. Navíc tvoje dlouhé lokny musí být po dlouhých cestých slehlé a potřebují sem tam vyfoukat, když na to vítr nestačí nebo jedeš dlouho do kopce a nejedeš až tak rychle jako z kopce. Ten topinkovač člověk ocení na zmrzlé ruce a pří dlouhodobém sraní placaté techniky jako je mobil, navigačka nebo solární nabíječka. Lehkým ohřátím skončí veškerý stres. No a ten mixér si vozíš kdyby Tě náhodou začal bolet zub, protože každej ví, že zoubková víla na lidi sere, a takovej provázek na mixéru vyřeší jak vyviklaný zub, tak v případě nasazení správného nástroje do mixéru si člověk s trochou dobré vůle může v lese vyvrtat i zub. Popřípadě když seš lakota(jako že nejsi Pájo) tak si mužeš provrtat koleno. A ted se zeptám a možná hloupě, ty si tohle opravdu vozíš sebou ? 😀

  2. Jurášku, fakt si mě pobavil a taky si to přesně trefil. Ono se ty věci pronesou – případně provezou. je to dřina nad dřinu to všechno tahat. Ale má to prostě nesporný výhody. A to tam ještě chybí kulma. Vyrazit na cesty bez kulmy se už dneska nedá!

  3. Ja když jdu lítat tak si beru zase žehličku na vlasy, moje tří-milimetrové kadeře jsou tím fičákem pak dycky rozfoukané a ta žehlička to prostě dá du kupy. Takže Ti Pajo ve všem naprosto rozumím.

Komentáře jsou ukončeny