Velikonoční čundrvandr

Zajíci se páří na lukách, pampelišky se pampelují, a tatarování děvčat za rohem..A tak šupito na vlak k Pardubicům a pak přes Luže k přenádherným Toulcovým maštalům, skrzevá údolí řeky Krounky a kol Žižkova stolu – směrem na svitavské Kukle a poté s ranním kuropěním alou nahóru na Hřebečskou hřebenovku a přes Bouzov a nebohé Javoříčko domů….Všude prostě holky a pivo o dvou kúrkách

5 thoughts on “Velikonoční čundrvandr

  1. Nádherná to opravdu zem. Proč všichni jezdí za kopečky? Mají tu nádheru přímo za vraty. :-)

  2. Krásné fotky jako vždy..a jistě i celý výlet…Tu fotečku s Holbičkou bych tipoval na hospůdku v Městečku Trnávka…a smírčí kříž zase před Vranovou..kolu zdar.

  3. no jasáááán!!! 100 bodů Honzíku!!…a na fotce s Holbou je více důležitá ona mňamka, bo se to jmenuje vepřový špíz a pan hospodskej řekl “ je to dražší, ale já vám dám na každej flák masa, jinej flák sejra, ať to máte pestřejší“. Prostě Pohlreichovina za tři hvězdy!!:-)

  4. No je fakt, že místní osvěžovna vzhledem ke konkurenci v okolí(nikde nic) nabízí fajnové „šmakulády“…každopádně obsluha byla vždy v pohodě a pivko taky..a pohoda z té fotky vyzařuje i teď..hihi..Pánbůh zaplať za za takové hospody👌🍺..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Webová stránka