Ukončení cyklosezóny 2016

..všechno se tak nějak ukončuje ke konci roku. A většina z těch ukončení má navíc přídomek “ tradiční „, čímž chce organizátor ubezpečit potencionální účastníky, že se zmrskají stejně, jako vloni:-)

naše Tradiční Ukončení Cyklosezóny se neslo v duchu “ oč méně lidí, o to více slivovice“. Ale nebyla to až tak pravda. Byl jsem rád, že při mně zůstala alespoň stará garda, složená z Konvy a mého bratroše, neboť zbytek tradičně nemohl, nechtěl, nebo měl sopel.

A tak jsme si udělali v malém složení výlet přes Jesenický hřeben, nechali se ošlehat vichrem, sněhem, pivem a trnkovým odérem. A tak to má být. Ostatně krátké videjo z Dlouhých Strání dokazuje, že počasí nám přálo a chybělo málo a bylo “ na plavky“!

Nebudu toťkaj fabulovat, že jsem nespadl z kola. Ano, upadl jsem. Ale na zem. A přes řídítka. Takovýhle pád bývá oceněn známkou 10.

Sezóna je tímto ukončená, ale neznamená to, že kolo musí nutně do skříně…to ne!!

One thought on “Ukončení cyklosezóny 2016

  1. Chichi, na Dlouhé stráně na kolečku když je skoro sníh, chichi to mne pobavilo, i to video. Já to tam ani snad jiné neznám. Jo, může být v nádrži méně vody, to jo.

Komentáře jsou ukončeny