Kancelář milovaného servismana..

..hlásí „HOTOVO“!!

Jsem tedy o další krůček blíže svému snu. A díky šikovným rukám a velkému srdci má navíc Salsa pro KyrgyzBike, nové dvoupístkové brzdy Force a plno dalších vychytávek.

Je to prostě radost mít v kruhu přátel Kamila Tomanovic a Bicycle Doktor servis.

Děkuju, kurva děkuju!

DSCF5069 DSCF5074 IMG_1269

3 thoughts on “Kancelář milovaného servismana..

  1. Zdravím Pavle zajímalo by mě proč jste zvolil tyto brzdy ?

  2. Čus bus Peťane. Odpověď je zcela prostá…Ty brzdy jsem zvolil, bo jsem je dostal:-)
    Ale není to až tak úplně celé. Já už delší dobu požadoval výměnu kultovních BB7, neboť doba šla dopředu a BB svoji práci odvedly. A tak jsem se rozhodl osadit po vzoru nové Salsy Fargo svého oře brzdami Spyre TRP, neboť jsou mechanické, ale navíc dvoupístkové. No a můj magický mechanik Kamil Tomanovič vytočil mé číslo a zvolal „: kamošu, já ti ty brzdy koupím a osadím jako kamarád kamarádovi, aby sis na další cestě svůj kouzelný rypák nenabil“. No a tak se i stalo. Kamil Tomanovič ale zvolil dvoupístkové brzdy Force, neboť po prozkoumání byly mechanicky stejné jako TRP a za poloviční cenu.
    Jsem tedy jakýmsi pokusným králíkem. A pokud o těch brzdách víš Peťane něco echt negativního – tak to sem ani nepiš, neb do odjezdu neusnu a navíc se z toho pokakám.
    Měj se suprově a užívej léto

  3. Nemám s nima žádné zkušenosti ,ptám se jen ze zvědavosti .(ty jo to je jak básnička:-)! Všude se prosazují hydrauliky a přitom stačí jednoduché mechanické a navíc levné brzdy .Přeju šťastné pořízení v tem Kyrgystánu ať si to tam užiješ!!! A obrázkovou reportáž s tama nám ušiješ !!! Měj se !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Webová stránka